Akademia Inwestycji Szerokopasmowych

Akademia Inwestycji Szerokopasmowych


Dla kogo?

Ogólnopolska konferencja "Redukcja kosztów budowy sieci szerokopasmowych" przeznaczona jest dla przedstawicieli Jednostek Samorządu Terytorialnego, przedsiębiorców telekomunikacyjnych oraz organizacji zrzeszających przedsiębiorców. Odbędzie się w Warszawie 14 września 2017, w hotelu Golden Tulip Warsaw Centre w Warszawie, ul. Towarowa 2, w godz. 9:00-16:00.

Konferencję otworzy Minister Cyfryzacji - Anna Streżyńska. Poprowadzi ją Tomasz Kulisiewicz. Wśród prelegentów znaleźli się przedstawiciele Ministerstwa Cyfryzacji, Urzędu Komunikacji Elektronicznej, Centrum Projektów Cyfrowa Polska oraz Akademii Sieci Szerokopasmowych.

Program konferencji obejmuje wykłady merytoryczne oraz dyskusje z przedstawicielami administracji publicznej, jednostek administracji samorządowej oraz przedsiębiorców telekomunikacyjnych. Ich celem jest podsumowanie i wymiana doświadczeń w zakresie realizacji procesu inwestycyjnego w sieci szerokopasmowe, także w kontekście zmian regulacji prawnych, które miały miejsce w ostatnich latach.

Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne dla uczestników. Warunkiem uczestnictwa jest akceptacja zgłoszenia przez Ministerstwo Cyfryzacji. 

Zapraszamy do zapisów!

« powrót