Akademia Inwestycji Szerokopasmowych

Akademia Inwestycji Szerokopasmowych


Najważniejsze informacje

Akademia Inwestycji Szerokopasmowych jest szeroko zakrojonym projektem wspierającym działania związane z redukcją kosztów budowy sieci szerokopasmowych w Polsce. Składa się na niego ogólnopolska 135 szkoleń tematycznych z zakresu obsługi inwestycyjnej projektów szerokopasmowych dla przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego (JST) i przedsiębiorców telekomunikacyjnych.

Program warsztatów ma na celu uświadomienie uczestnikom wpływu inwestycji w sieci szerokopasmowe na rozwój społeczności lokalnych oraz pobudzanie wzrostu gospodarczego, poszerzenie i aktualizację wiedzy w zakresie procesów związanych z wydawaniem decyzji, pozwoleń, opinii, uzgodnień i innych działań publicznych towarzyszących realizacji inwestycji w sieci szerokopasmowe.

Uczestnictwo w szkoleniach i konferencji jest bezpłatne.

Akademię Inwestycji Szerokopasmowych prowadzi na zlecenie Ministerstwa Cyfryzacji firma Audytel S.A. z siedzibą w Warszawie.

 

1. Jak zapisać się na szkolenia?

Należy się zarejestrować (link) a następnie na stronie „Szkolenia – zapisy” wybrać interesujące dni szkoleniowe.

2. Czy mogę wziąć udział w więcej niż jednym szkoleniu?

Zarejestrowany uczestnik może wziąć udział w każdym szkoleniu z dostępnych tematów (w każdym jeden raz).

3. Czy szkolenie może się odbyć w naszej siedzibie lub w naszym mieście?

Tak. Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego na stronie (link) – skontaktujemy się z Państwem, żeby ustalić szczegóły.

4. Czy szkolenia są płatne?

Szkolenia są bezpłatne dla zakwalifikowanych uczestników. Opis warunków kwalifikacji uczestników znajduje się Regulaminie (link)

5. Co zrobić, jeśli nie ma miejsca na interesujące mnie szkolenie w wybranym mieście?

Prosimy o kontakt przez formularz kontaktowy (link).

« powrót