Akademia Inwestycji Szerokopasmowych

Akademia Inwestycji Szerokopasmowych


Nasi eksperci

Zdjęcie prelegenta

Tomasz Duda

Konsultant, analityk z doświadczeniami w pracy z przedsiębiorstwami na różnym etapie rozwoju, od start-up’ów, poprzez rozwijające się firmy, planujące pozyskanie kapitału z rynku finansowego (IPO, fundusze VC/PE) do dużych, rozwiniętych spółek giełdowych i pozagiełdowych. Doświadczenia zawodowe zdobywał podczas praktyk i staży w instytucjach rynku kapitałowego, organizacjach oraz spółkach prawa handlowego, m. in. w CDM Pekao SA, Instytucie Nauk Ekonomicznych i Społecznych (w tym w ramach Ponadregionalnej Sieci Aniołów Biznesu PSAB-I), czy w Indata Software SA. Od kilku lat współpracuje ze spółką doradczą IBD Conor z Wrocławia, w zakresie usług corporate finance, pozyskiwania finansowania oraz optymalizacji działalności i restrukturyzacji przedsiębiorstw. Współpracuje także z wrocławskim family office, gdzie współocenia atrakcyjność projektów inwestycyjnych dla poszczególnych klientów. Posiadacz licencji Doradcy Inwestycyjnego (nr 522) wydawanej przez Komisję Nadzoru Finansowego. Zdał również wszystkie trzy etapy międzynarodowego CFA Program. Absolwent studiów magisterskich na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu – specjalność: rynki finansowe w ramach kierunku finanse i rachunkowość. Uczestnik szeregu szkoleń i warsztatów z zakresu wyceny przedsiębiorstw, rynków kapitałowych, zarządzania projektami, itp. Obecnie uczestnik studiów doktoranckich na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu w Katedrze Finansów.

Zdjęcie prelegenta

Andrzej Przybylski

Ma bogate ponad 20 letnie doświadczenie doradcze, wynikające z dużej liczby projektów zrealizowanych na rzecz instytucji zarówno publicznych jak i prywatnych. Związany zawodowo z firmą Lexcalibur sp. z o.o., specjalizującą się w wykonywaniu  zaawansowanych  metodycznie analiz ekonomiczno-społecznych, dotyczących projektowanych interwencji publicznych.  Są one wykorzystywane w procesie legislacyjnym. W latach 2011-14 prowadził na kursie magisterskim zajęcia pn. „Praktyczne aspekty teorii regulacji”, w ramach modułu dziennych studiów pn. Ekonomika Sektora Publicznego, realizowanego przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Warszawskiego.
Posiada tytuł mgr ekonomii uzyskany na Akademii Ekonomicznej w Katowicach  - kierunek: Handel Zagraniczny (1985)
Uzyskał tytuł  M.B.A. z Carlson School Of Management na University Of Minnesota , Twin Cities, Minnesota, U.S.A. (1997)
Posiada certyfikat ukończenia szkolenia GRI (GRI Certified Training Program, Amsterdam, kwiecień 2014.


 
Zdjęcie prelegenta

Marek Szpręga


Partner odpowiedzialny za usługi z zakresu corporate finance w HLB M2, polskiej firmie doradczej i audytorskiej, należącej do sieci HLB International. Absolwent ekonomii oraz podyplomowych studiów z zakresu wycen przedsiębiorstw i rachunkowości finansowej w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Doświadczenie zdobywał jako asystent w dziale audytu w HLB M2 Audyt, a następnie jako analityk i menedżer w dziale corporate finance. Zdobywca, wraz z drużyną studentów SGH, 2. miejsca w prestiżowej Global Investment Banking Valuation Olympiad w Londynie. Wykładowca na studiach podyplomowych z zakresu wycen przedsiębiorstw w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Członek Stowarzyszenia Biegłych Wyceny Przedsiębiorstw w Polsce.« powrót